Гель для душу Інжир та арганова олія від Green Pharmacy.
Чудовий засіб для очищення та догляду за шкірою тіла. Гель для душу з екстрактом інжиру та натуральною аргановою олією підкорює надзвичайно тонким вишуканим ароматом. Декілька крапель цього запашного засобу утворюють густу ніжну піну, яка освіжає тіло і надає шкірі шовковисту гладкість і м'якість.
Активні компоненти:
◊ рослинні інгредієнти - тонізують епідерміс, зберігаючи пружність і еластичність.
◊ витяжка інжиру - контролює ліпідний баланс, сприяє звуженню розширених пор та усунення жирного блиску.
◊ арганова олія - збільшує імунітет шкіри, зміцнюючи її захисні властивості та зволожує її.
Гель чудово очищає, пом'якшує та розгладжує шкіру, він зовсім не сушить епідерміс і може використовуватися щодня. Його збалансована формула забезпечує делікатну дію, яка підходить для будь-якого типу шкіри.
Характеристики
|
Призначення |
для тіла |
|
Тип товару |
гель для душу |
|
Ефект |
зволоження, очищення |
|
Тип шкіри |
нормальна |
|
Класифікація |
мас-маркет |
|
Об'єм |
500 мл |
|
Країна виробництва |
Україна |
|
Упаковка |
флакон |
|
Склад INCI |
" INCI: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Sorbitol, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Ficus Carica Fruit Extract, Argania Spinosa Kernel Oil, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Glyceryl Oleate, Coco-Glucoside, Sodium Chloride, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Glycerin, Citric Acid, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalyl Acetate, Hexamethylindanopyran, CI 15985, CI 19140 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Green Pharmacy |
| Страна производитель | Украина |
| Тип средства для душа | Гель |
| Тип кожи | Нормальная |
| Назначение и результат | Очищение, Увлажнение |
| Объем | 500 мл |
Информация для заказа
- Цена: 179 ₴

